Яців Олег Романович

Яців Олег Романович
Адвокат

просп. Тичини, 12-Б, кв. 116
Київ,

044 221 4141, 050 335 1603, 067 291 9192

Номер свідоцтва: 2281

Дата видачи свідоцтва: 15.09.2005

Номер рішення: 22-30-20

Організація яка прийняла рішення: Київська міська КДКА

12-Б, кв. 116, м. Київ, ,

1 ответить
 1. Анн говорит:

  МОШЕННИК АДВОКАТ ЯЦІВ ОЛЕГ РОМАНОВИЧ
  який віджимає квартиру у спадкоємців сім‘ї Зварич
  Сім‘я Зварич з м. Борисполя страждає від рук адвоката Яціва Олега Романовича, який нахабно скористався хворобою літньої жінки, Виноградової Валентини Іванівни, яка є матір‘ю та бабусею постраждалих, з метою заволодіння її майном. Про це свідчить його заява про прийняття спадщини яка подана нотаріусу прямо в день смерті.
  Під час судового впровадження стає відомо, що Виноградова В.І. написала заповіт 08 травня 2014 року, потім потрапила в лікарню 11 травня 2014 року, адвокат Яців О.Р. забрав її з лікарні напівмертву 13 травня 2014 року, перервавши курс лікування, а вже 21 травня 2014 року вона раптово помирає за незрозумілих підстав.
  Ігноруючи загальнолюдські норми моралі адвокат Яців О.Р. приховав факт смерті Виноградової В.І. від сім‘ї Зварич.
  Без згоди доньки в день смерті кремує (в крематорії) труп Виноградової В.І.
  Скориставшись своїми можливостями адвоката в день смерті він отримає Свідоцтво про смерть та подає нотаріусу свої документи про прийняття спадщини. Також виявлено безліч цікавих обставин та суперечностей в наданні пояснень адвокатом Яців Олегом Романовичем.
  Яців О.Р. стверджує в суді, що займався лікуванням Виноградової В.І., але такий факт жодним чином не підтверджується, оскільки він не надав жодної квитанції з купленими ліками. Сім‘я Зварич надала суду відповідні квитанції про купівлю ліків, що саме вони займалися лікуванням бабусі, докази перебувають в матеріалах судової справи.
  Доньку Виноградової В.І. насторожує той факт що саме після появи адвоката Яціва Олега Романовича, а з‘явився він у квітні 2014 року, за настільки короткий час, у її матері дуже швидко почав погіршуватися стан здоров‘я.
  Також Зварич переживає, що життя та здоров’я її брата, який залишився у квартирі сам, під загрозою. Так як після смерті Виноградової В.І., Яців О.Р. стверджує, що доглядає за братом Зварич, але у вересні 2014 року лікарі констатували у чоловіка безліч захворювань через недостатній рівень особистої гігієни, в зв’язку з цим він опинився в інвалідному кріслі. Він полюбляє випити, а отже не завжди дає раду своїм вчинкам.
  Яців О.Р. робить все можливе, щоб налаштувати проти сім‘ї Зварич, їх рідного брата та дядька. Спадкоємців нахабно не впускають до квартири померлої бабусі.
  Адвокат Яців Олег Романович не тільки порушує норми адвокатської етики, а й чинне законодавство України, що спричинило виснажливу судову тяганину.

  Адвокат Яців Олег Романович , МОЖЕ ТАК ВЧИНИТИ ІЗ КОЖНИМ СВОЇМ КЛІЄНТОМ!!!

  https://vk.com/topic-39363920_32496086

  Ответить

Обратные ссылки & Пинги

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *